דף הבית | מפת האתר | אודות | צור קשר | הוסף למועדפים | קישורים
הזמנת מלונות באינטרנט רק מלונות כרטיסים לאלפי אירועי ספורט והופעות

מלונות - המדריך השלם

מלונות - לפי יבשות

מלונות - יעדים פופולריים

מלונות - המיוחדים שלנומלונות במקסיקו

מקסיקו היא אחת המדינות הבולטות והמגוונת ביותר במרכז אמריקה. המבקרים במדינה יוכלו להנות משלל מראות ופעילויות. במדינה בה אטרקציות רבות כמו חופים, נוף מדברי, הרי געש, ארכיאולוגיה, תרבות עשירה, ערים גדולות ואזורים כפריים, אתרי נופש ועוד ועוד, לא חסר מה לראות ומה לעשות. מלונות במקסיקו מתאימים לכל תקציב. יש כאלו פשוטים וזולים, יש ממוצעים ויש מפוארים ויקרים, שנמצאים בעיקר במרכזי הערים הגדולות: מקסיקו סיטי הבירה ובעיר הגדולה גוודלחרה. פרט למלונות קיימת גם אפשרות לינה באחוזות מפוארות, בבתי אבן פשוטים ובהוסטלים. מעל לערים הגדולות במדינה, ניצבת בירת המלונות (ובעיקר המלונות המפוארים), הלו היא עיר הנופש קנקון. אל קנקון ומלונותיה המפוארים מגיעים תיירים רבים לחופשה מפנקת. רבים מהם מגיעים לחגוג ירח דבש בקנקון.

מחירים:

כאמור, במקסיקו יש מלונות בשלל תקציבים. באופן כללי ניתן לומר שמחירי הלינה במדינה זולים בהשוואה למחירי הלינה במלונות ברמות דומות במדינות מערביות. בערי התיירות והנופש (קנקון, אקפולקו) וכן במרכזי הערים הגדולות (מקסיקו סיטי, גוודלחרה) מחירי המלונות הטובים והאיכותיים יכולים להיות גבוהים עד גבוהים מאד. באזורים היותר כפריים והפחות מתוירים המחירים יהיו בהתאם – זולים.

טיפים והמלצות:

  • שיא תקופת התיירות במקסיקו הוא סביב חודש דצמבר. מומלץ להזמין מקום לינה מראש.
לחצו על שם העיר במקסיקו אליה מועדות פניכם, בשביל לחפש בה מלונות טובים, בשביל לקבל המלצות למלונות מומלצים ובשביל, בסופו של דבר, להזמין בה את המלון שהכי מתאים לכם.

מלונות במקסיקו סיטי
מלונות בקנקון


לא מצאתם ברשימה את שם העיר במקסיקו אליה מועדות פניכם?
הקישו על הקישור הבא וחפשו במאגר של כל המלונות במקסיקו.
עדיין צריכים עזרה בחיפוש ובהזמנה – צרו קשר וננסה לעזור.