דף הבית | מפת האתר | אודות | צור קשר | הוסף למועדפים | קישורים
הזמנת מלונות באינטרנט רק מלונות כרטיסים לאלפי אירועי ספורט והופעות

מלונות - המדריך השלם

מלונות - לפי יבשות

מלונות - יעדים פופולריים

מלונות - המיוחדים שלנומלונות באנגליה

אנגליה, אחת המדינות המתוירות ביותר בעולם, מציעה לתיירים שפוקדים אותה, מגוון אפשרויות לינה גדול. אכסניות, דירות להשכרה, B&B ומלונות רבים כמובן. לינה במלונות היא הנפוצה ביותר בעיר.
בין שלל בתי מלון באנגליה יש כאלו זולים, יש אחרים שהם קטנים ועצמאיים, יש כאלו שהם חלק מרשתות מוכרות (מקומיות ובינלאומיות), יש ישנים ויש חדשים, מלונות בוטיק מיוחדים ומלונות גדולים ומפוארים.
ללא ספק, כל אחד יוכל למצוא את המתאים לו ולתקציבו בייחוד בערים שם המבחר הגדול ביותר. דירוג המלונות הוא כנהוג ומקובל ברוב מדינות העולם, וכמעט כל המלונות בממלכה הבריטית נעים בין 3 ל-5 כוכבים. המלונות אותם מעדיף התייר הממוצע, בעל התקציב הממוצע, הם אלו בני 4 כוכבים.
מרבית המלונות באנגליה הם בדרוג 3-4 כוכבים אך גם מלונות 5 כוכבים יש לא מעט, בייחוד בערים הגדולות ובעיקר בלונדון.

מחירים:

באופן כללי, מחירי הלינה באנגליה לא זולים. המחירים יקרים יותר בערים וזולים יותר באזורים הכפריים. המחיר מושפע בעיקר מדירוג המלון, מקרבתו למרכז העיר (במרכז המחירים יקרים ביותר) ומתקופת השנה (בעונת התיירות המחירים עולים). מלונות חמישה כוכבים באנגליה יקרים מאוד ועלותם יכולה לנוע סביב מאות פאונדים ללילה.

טיפים והמלצות:

  • הרבה פעמים מלונות 3 כוכבים מתבררים כמלונות באיכות נמוכה. בדקו וחפשו המלצות על מלונות אלו בטרם תבצעו בהם הזמנה (במיוחד בלונדון).
  • אירוח על בסיס לינה וארוחת בוקר, חצי פנסיון ופנסיון מלא יכולים להוזיל או לייקר את מחיר הלינה.
לחצו על שם העיר באנגליה אליה מועדות פניכם, בשביל לחפש בה מלונות טובים, בשביל לקבל המלצות למלונות מומלצים ובשביל, בסופו של דבר, להזמין בה את המלון שהכי מתאים לכם.

מלונות בלונדון
מלונות במנצ'סטר


לא מצאתם ברשימה את שם העיר באנגליה אליה מועדות פניכם?
הקישו על הקישור הבא וחפשו במאגר של כל המלונות באנגליה.
עדיין צריכים עזרה בחיפוש ובהזמנה – צרו קשר וננסה לעזור.