דף הבית | מפת האתר | אודות | צור קשר | הוסף למועדפים | קישורים
הזמנת מלונות באינטרנט רק מלונות כרטיסים לאלפי אירועי ספורט והופעות

מלונות - המדריך השלם

מלונות - לפי יבשות

מלונות - יעדים פופולריים

מלונות - המיוחדים שלנומלונות בברזיל

ברזיל היא המדינה הגדולה ביותר בדרום אמריקה (הן בשטח והן באוכלוסיה) ואליה מגיעים מרבית התיירים הפוקדים את היבשת. אל המדינה, בה יש אזורים של עוני ופשע מול אזורים אחרים של עושר ורווחה, מגיעים הן תרמילאים צעירים, ששוהים בה גם תקופות ארוכות לפעמים, והן אנשים מבוגרים יותר שמגיעים לרוב לטיולים קצרים יותר, בהם הם נחשפים למה שיש למדינה להציע: אוכל, אווירה, כדורגל, חופים, נופים, יערות, ביצות ועוד ועוד.
מבחינת אפשרויות הלינה בברזיל, ניתן לומר שאפשר למצוא בה מבחר גדול של פתרונות אפשריים. המלונות השונים נותנים מענה הן ליחידים או לזוגות, הן למשפחות והן לאנשי עסקים. רמתם של המלונות בברזיל ורמת השירות בהם הולכים ומשתפרים כל הזמן עם הגעתם של תיירים רבים יותר בכל שנה. מי שירצה להתפנק יוכל למצוא מלונות מפוארים בערים הגדולות והמתוירות כדוגמת סאו פאולו, סלבדור, אולינדה, ברזיליה ובעיקר לאורך רצועות החוף המוכרות של ריו דה ז'נרו (קופקבנה, איפנימה), ומי שירצה בפתרונות לינה זולים יוכל למצוא מגוון הוסטלים מומלצים ברחבי ברזיל. אפשרות לינה נוספת שקיימת בברזיל, באזורים הכפריים של המדינה, היא אפשרות של לינה במאין צימרים פשוטים שנקראים Pausata.

מחירים:

ברזיל היא היא המדינה היקרה ביותר בדרום אמריקה (יחד עם ארגנטינה). מחירי הלינה בה לא זולים מאד כמו שמדינות אחרות בדרום אמריקה אך יחד עם זאת אפשר למצוא גם אכסניות והוסטלים זולים ואפילו מלונות טובים במחירים סבירים. בהשוואה למדינות מערביות, מחירי הלינה בברזיל עדיין נחשבים לזולים. בתקופת הקרנבל (ינואר-פברואר) המחירים עולים בכ- 20%.

טיפים והמלצות:

  • הזמנה מראש מומלצת תמיד בכדי להבטיח מבחר רב יותר, מחיר טוב יותר ובכדי להימנע מחיפוש אחר מלון עם הנחיתה. מי שמתכוון להגיע לקרנבל המפורסם בריו (ינואר-פברואר) – חובה להזמין חדרים מראש.
  • בטיחות אישית – הקפידו לא להסתובב מחוץ למלון בשעות החשיכה והתרחקו מהאזורים הבעייתיים בהם הפשיעה גבוהה (למשל בסאו פאולו או בריו).
לחצו על שם העיר בברזיל אליה מועדות פניכם, בשביל לחפש בה מלונות טובים, בשביל לקבל המלצות למלונות מומלצים ובשביל, בסופו של דבר, להזמין בה את המלון שהכי מתאים לכם.

מלונות בריו דה ז'נרו
מלונות בסאו פאולו
מלונות בפוז די איגווסו
מלונות בסלבדור
מלונות בברזיליה


לא מצאתם ברשימה את שם העיר בברזיל אליה מועדות פניכם?
הקישו על הקישור הבא וחפשו במאגר של כל המלונות בברזיל.
עדיין צריכים עזרה בחיפוש ובהזמנה – צרו קשר וננסה לעזור.